Klinika Dowgierd

(+48) 89 541 69 89

Leczenie Orthero

Czym jest Orthero?

Najnowsza technologia Orthero stosowana w ortodoncji estetycznej jest metodą leczenia ortodontycznego za pomocą przezroczystych nakładek używanych w odpowiedniej kolejności, która doprowadza do całkowitej korekty uzębienia pacjenta. Metoda ta eliminuje konieczność stosowania tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

Wygoda

Wszystkie materiały ortodontyczne konieczne do przeprowadzenia leczenia wraz z utworzonym przez nas planem leczenia są dostarczane do lekarza. Z racji, iż każdy aparat Orthero jest stosowany przez okres 15 dni, 20-22 godziny w ciągu dobry, podczas leczenia ortodontycznego tą metodą, pacjent odczuje możliwie zminimalizowany dyskomfort a lekarz będzie w stanie przeprowadzić leczenie bez zbędnych komplikacji.

Szybki Czas realizacji

Metoda Orthero zapewnia oszczędność czasu i elastyczność: analiza leczenia jest przygotowana w przeciągu 5 dni, natomiast po zatwierdzeniu aparat jest przygotowany do odebrania w ciągu 7 dni.

Przestępna cena

Możliwość korekty wad uzębienia przy zastosowaniu technologii Orthero odgrywa istotną rolę w ortodoncji współczesnej. Wykorzystujemy potencjał technologii 3D.

Higiena

Nakładki nie szkodzą zdrowiu, są produkowane z najwyższą dokładnością oraz są higieniczne w użytkowaniu. W pracy, w domu, w zgiełku miejskiego życia i podczas codziennych czynności będziesz w pełnej harmonii z Orthero.

Dyskrecja

Nakładki to najbardziej estetyczne i dyskretne rozwiązanie dostępne w ortodoncji. Nawet najbliżsi nie zauważą, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego.

Prostota oraz dostosowanie do Twoich Potrzeb

Nakładki są proste w obsłudze, a także produkowane z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.

Umożliwiamy Państwu rozłożenia kosztów leczenia na 3 raty.

Pozostałe zabiegi

Zadzwoń do nas: (+48) 89 541 69 89

Zapraszamy

Adres

Godziny otwarcia kliniki:

Poniedziałek - Czwartek : 8:00-20:00
Piątek : 8:00-16:00
ul. Mroza 13F
10-692 Olsztyn
(+48) 89 541 69 89
kontakt@dowgierd.pl