Klinika Dowgierd

(+48) 89 541 69 89

Ochronne szyny nazębne

Ochronna szyna nazębna to najlepsza profilaktyka przed utratą, uszkodzeniem zębów.

  • Czy Twoje dziecko lubi jeździć na rowerze, deskorolce, rolkach, hulajnodze?
  • Czy skatepark, pobliski parking lub park to ulubione miejsce spędzania wolnego czasu na bmx-ie?

Zapewne dla bezpieczeństwa uprawiania tych sportów wybraliście już kask i ochraniacze na łokcie i kolana. Doskonale! A jak chronisz zęby Twojego dziecka?

Sporty rekreacyjne: kolarstwo, jazda na łyżworolkach, deskorolce lub wszelkie inne aktywności, które odbywają się w parkach, czy na chodnikach, niosą ogromne ryzyko, że upadek  na twardą nawierzchnię, może spowodować uszkodzenie lub całkowitą utratę zębów.

Można temu zapobiec! 

Ochronne szyny nazębne są najlepszym zabezpieczeniem przed urazem zębów u dzieci, młodzieży i dorosłych!

  • To wygodne, dobrze dopasowane osłony jamy ustnej, które nie ograniczają aktywności dziecka, nastolatka, ale również aktywnego dorosłego.
  • Nie przeszkadzają w oddychaniu, są odporne na rozdarcie i są łatwe do czyszczenia (myjesz je wodą z mydłem przed i po użyciu – to wszystko!).

W Klinice Dowgierd wykonujemy szynę ochronną w kilka dni. Nasi lekarze ocenią jaki „ochraniacz” będzie optymalny, a następnie przygotują najlepszą szynę ochronną gotową do użycia w każdych warunkach! 

Zadbaj o bezpieczeństwo zębów Twojego dziecka przez cały rok! 

Skontaktuj się już dziś i sprawdź szczegóły

 

Informacje przedstawione powyżej nie mogą zastąpić profesjonalnej lekarskiej porady, diagnozy ani leczenia. Jej celem jest pomoc w komunikacji z Twoim stomatologiem oraz chirurgiem. W razie jakichkolwiek problemów ze zdrowiem skontaktuj się z Kliniką Dowgierd w celu ustalenia terminu konsultacji.

Zadzwoń do nas: (+48) 89 541 69 89

Zapraszamy

Adres

Godziny otwarcia kliniki:

Poniedziałek - Piątek : 8:00-20:00
ul. Mroza 13F
10-692 Olsztyn
(+48) 89 541 69 89
kontakt@dowgierd.pl