Ochronne szyny nazębne

Ochronna szyna nazębna to najlepsza profilaktyka przed utratą, uszkodzeniem zębów.

  • Czy Twoje dziecko lubi jeździć na rowerze, deskorolce, rolkach, hulajnodze?
  • Czy skatepark lub pobliski parking lub park to ulubione miejsce spędzania wolnego czasu na bmx?

Zapewne dla bezpieczeństwa uprawiania tych sportów wybraliście już kask i ochraniacze na łokcie i kolana. Doskonale! A jak chronisz zęby Twojego dziecka?

Sporty rekreacyjne: kolarstwo, jazda na łyżworolkach, deskorolce lub wszelkie inne aktywności, które odbywają się w parkach, czy  na chodnikach, niosą ogromne ryzyko, że upadek  na twardą nawierzchnię może spowodować uszkodzenie lub całkowitą utratę zębów.

Można temu zapobiec! 

Ochronne szyny nazębne są najlepszym zabezpieczeniem przed urazem zębów u dzieci, młodzieży i dorosłych!

  • To wygodne, dobrze dopasowane osłony jamy ustnej, które nie ograniczają aktywności dziecka, nastolatka, ale również aktywnego dorosł
  • Nie przeszkadzają w oddychaniu, są odporne na rozdarcie i są łatwe do czyszczenia (myjesz je woda z mydłem przed i po użyciu – to wszystko!).

W Klinice Dowgierd wykonujemy szynę ochronną w kilka dni. Nasi lekarze ocenią jaki „ochraniacz” będzie optymalny, a następnie przygotują najlepszą szynę ochronną gotową do użycia w każdych warunkach! 

Zadbaj o bezpieczeństwo zębów Twojego dziecka przez cały rok! 

Skontaktuj się już dziś i sprawdź szczegóły

Informacje przedstawione powyżej nie mogą zastąpić profesjonalnej lekarskiej porady, diagnozy ani leczenia. Jej celem jest pomoc w komunikacji z Twoim stomatologiem oraz chirurgiem. W razie jakichkolwiek problemów ze zdrowiem skontaktuj się z Kliniką Dowgierd w celu ustalenia terminu konsultacji.

 

 

 

 

Wstecz