(+48) 89 541 69 89

Dowgierd Academy

i-PRF najnowsza technologia w chirurgii

W Klinice Dowgierd stosujemy osocze bogatopłytkowe w sterowanej regeneracji tkanek w chirurgii stomatologicznej (i-PRF: skrót od angielskiego określenia iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa). Dlaczego warto zastosować i-PRF? Gojenie tkanek miękkich i kości..

Czytaj więcej

Ortognatyka – korygująca operacja szczęki

Korygująca, tzw. ortognatyczna operacja szczęki jest wykonywana przez chirurgów twarzoczaszki w celu poprawy mniejszych i większych nieprawidłowości szczęki, włączając w to przesunięcie zębów i żuchwy. Operacja może poprawić komfort żucia,..

Czytaj więcej

Dysfunkcja Stawu Skroniowo -Żuchwowego

Czym jest DSSŻ? Staw utrzymujący żuchwę pod czaszką nazywany jest stawem skroniowo-żuchwowym lub SSŻ. Jest on zlokalizowany obok ucha, po obu stronach głowy. Czasem przestaje on odpowiednio działać lub zaczyna powodować..

Czytaj więcej

Zęby mądrości

Zęby mądrości, czyli trzecie trzonowce, jako ostatnie wyrastają i pojawiają się w  jamie ustnej. Wychodzą pomiędzy 17 a 25 rokiem życia, okresem uznawanym za „wiek mądrości”. Czym jest zatrzymany ząb?..

Czytaj więcej

Ochronne szyny nazębne

Ochronna szyna nazębna to najlepsza profilaktyka przed utratą, uszkodzeniem zębów. Czy Twoje dziecko lubi jeździć na rowerze, deskorolce, rolkach, hulajnodze? Czy skatepark lub pobliski parking lub park to ulubione miejsce..

Czytaj więcej

Procedura de Lux

Proponujemy Ci zintegrowane leczenie stomatologiczne uwzględniające leczenie ortodontyczne i medycynę estetyczną. W korekcie estetyki uśmiechu  z sukcesem stosujemy wypełnienia z kwasu hialuronowego lub tłuszczu, które są uzupełnieniem pełnej rekonstrukcji i..

Czytaj więcej

Leczenie bezdechu sennego

Jeżeli: chodzisz niewyspany, z uczuciem ciągłego zmęczenia, zasypiasz „na stojąco” i męczy Cię ból głowy, Twój sen jest niespokojny i pocisz się w nocy, a nade wszystko najbliższa osoba budzi..

Czytaj więcej